دولت اسراییل جمهوری آذربایجان (ایران شمالی ) را منطقه خطر اعلام کرد

این منطقه  برای صهیونیستها خطرناک است :

ایران شمالی !

 

رژیم صهیونیستی ، طی بیانیه ای منطقه ایران شمالی ( جمهوری آذربایجان ) را برای صهیونیستها به عنوان منطقه خطرناک اعلام کرد.

در حالی که دولت باکو از بدو تشکیل خود در سال 1991 / 1370 شمسی ، برای گسترش ارتباط با رژیم صهیونیستی تلاش کرده و رژیم صهیوینستی نیز به دولت باکو به عنوان یک دولت متحد نگاه می کند ، و در حالی که دولت باکو بزرگترین تامین کننده نفت و انرژی رژیم صهیونیستی است ، مردم مسلمان ایران شمالی که بیش از نود درصد آنها را شیعیان تشکیل میدهند ، به شدت مخالف روابط باکو با رژیم صهیونیستی هستند و چندی پیش در تظاهرات روزجهانی قدس که از سوی مردم شهرهای مختلف ایران شمالی برگزار شد ، دهها تن از مردم دستگیر و زندانی شدند.

به گزارش واحد خبر حرکت آزادیبخش ایران شمالی  به نقل از مطبوعات باکو ، دفتر به اصطلاح " مبارزه با تروریسم نخست وزیر اسرائیل "به شهروندان خود فهرست کشورهایی که سفر به این کشورها برای صهیوینستها خطرناک است،را  ارایه کرده است. این اداره اعلام کرده است که شهروندان اسرائیل باید از سفر به برخی کشورها خودداری کنند.

در فهرست کشورهایی که سفر به آنها برای صهیونیستها خطرناک اعلام شده ، در ابتدای لیست نام جمهوری آذربایجان ( ایران شمالی ) به چشم میخورد. نام ایران شمالی در حالی به عنوان منطقه خطر برای صهیونیستها اعلام شده ، که دولت باکو از هر گونه اقدام امنیتی برای تامین رضایت رژیم صهیونیستی خودداری نکرده است ، با این حال به دلیل مخالفت گسترده مردمی با روابط باکو با رژیم اشغالگر قدس ، سفارتخانه این رژیم در ساختمان یک هتل و در یک شرایط سخت امنیتی دایر است ، به گونه ای که کارکنان سفارت از ترس ، جرات تعویض پرچم پاره پاره بر بام سفارت را ندارند.

اعلام منطقه ایران شمالی به عنوان منطقه خطر برای صهیونیستها از سوی رژیم اشغالگر قدس ، در حالی است که سازمان امنیت دولت باکو ، تاکنون بارها از دستگیر شدن کسانی خبر داده که قصد داشته اند با عملیات مسلحانه ، سفارتخانه رژیم صهیوینستی را هدف قرار دهند.

گفتنی است دولت باکو از متحدین اصلی رژیم صهیونیستی و از حامیان سیاست اشغالگری این رژیم محسوب میشود . دولت باکو تظاهرات علیه رژِم صهیونیستی را ممنوع اعلام کرده و تاکنون دهها نفر از مردم به دلیل شرکت در تظاهرات ضد صهیونیستی دستگیر و زندانی شده اند.

 

/ 2 نظر / 28 بازدید
لینا

سلام وبلاگتون رو دیدم مطالبش قشنگ بود ازش استفاده کردم لطفا سایت مارو هم نگاه کنید http://mehestan.org/page.php?29 مطالبش راجع ساختمان هوشمنده مثل آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و غیره . اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید

دوستداران تالش ( آستارا )

تطبیق زبانهای اوستایی ، پهلوی ، تالشی و تاتی آذربایجان واژه هایی از زبانهای اوستایی ، پهلویی ، تالشی آستارا ، تاتی کرینگان ، تاتی گلین قیه